Świeża borówka amerykańska

z ekologicznego gospodarstwa

Grupa Producentów Owoców SunBerry specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości owoców borówki amerykańskiej. Obecnie tworzy ją dziewięciu udziałowców z centralnej Polski, którzy posiadają łącznie blisko 320 ha co przekłada się na możliwości produkcyjne na poziomie ok. 3200 ton w ciągu sezonu.

Świeża borówka od SunBerry

Oferujemy owoce borówki od początku lipca do końca września. Posiadamy zaplecze magazynowe wyposażone w chłodnie ULO.

Jak powstaje nasza świeża borówka?

Grupa Producentów Owoców SUNBERRY Sp. z o.o.

specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości owoców borówki amerykańskiej. Powstała w 2011 roku jako jedna z pierwszych grup, której członkowie od wielu lat uprawiają ten gatunek roślin. Obecnie tworzy ją dziewięciu udziałowców z centralnej Polski, którzy posiadają łącznie blisko 320 ha co przekłada się na możliwości produkcyjne na poziomie ok. 3200 ton w ciągu sezonu.

Wysoka jakość produkowanych owoców wpływa na stały wzrost zainteresowania powiększając grono zadowolonych klientów. Aby sprostać rosnącym zamówieniom wciąż powiększamy areał upraw i wachlarz odmian. Struktura odmianowa naszych plantacji, technologia uprawy oraz nowoczesne zaplecze przechowalnicze sprawia, że oferujemy do sprzedaży owoce od końca czerwca do końca października, a nawet początku listopada.

Zobacz film prezentujący naszą produkcję borówki

Dbamy o środowisko naturalne

innowacje lub cos o ochronie środowiska jakies zdjęcie dot emisji CO2, że zmniejszamy, zdj np paneli fotowoltaicznych, coś o oszczędzaniu wody, energii, itp

Zapraszamy do współpracy

Od początku stawiamy na dynamiczny rozwój. Dla naszych Klientów zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych owoców i bezpieczny transport.

Bez pośredników

Od początku działalności staramy się być bardziej niezależni oraz promować własną markę na rynku krajowym i zagranicznym.

Nowoczesny magazyn

Najnowocześniejsza sortownia z liniami sortująco-pakujące z detektorem metalu i automatycznymi etykieciarkami.

Borówka amerykańska SunBerry dostępna w 3 wariantach:

Borówka amerykańska świeża

owoce borówki amerykańskiej oferujemy od początku lipca do końca września. Posiadamy zaplecze magazynowe wyposażone w chłodnie ULO (Ultra Low Oxygen).

Borówka amerykańska suszona

posiada wszystkie właściwości owoców świeżych a dodatkowo reguluje poziom złego cholesterolu, wpływa dobroczynnie na układ oddechowy oraz moczowy.

Borówka amerykańska mrożona

Zachowuje swoje właściwości dzięki stopniowemu zamrażaniu poprzez shokery. Technologia ta zapewnia najwyższą jakość produktów mrożonych.

jakis tekst tutaj do napisania jakis tekst tutaj do jakis tekst tutaj do napisania jakis tekst tutaj do napisania jakis tekst tutaj do napisania jakis tekst tutaj do nap napisania jakis tekst tutaj do napsdasdasdas.

hektarów plantacji

ton owoców / rok

Wciąż powiększamy areał naszych upraw świeżej borówki amerykańskiej i staramy się powiększać wachlarz odmian.

Zostaw adres @ wyślemy Ci ofertę!